Darba laiks
P. - Pk.08:00 - 20:00
S.09:00 - 15:00
Sv.Brīvdiena
Jaunumi
19.11.2020
Ģimenei atlaide -15%

Mūsu Centra jaunākajam apmeklētājam ir 5 gadi, bet vecākais septembrī svinēja 90. gadu dzimšanas dienu. Nodarbības kopā apmeklē vairāki precēti pāri👫, vecāki ar pusaudžiem👨‍👧👩‍👧, pat vecāmammas un mazdēli👩‍👦‍👦. Regulāru nodarbību apmeklējums ir kļuvis par dzīvesveidu, veselīgi kopā pavadītu laiku.

Turpmāk, pērkot atveseļošanos kursu vismaz diviem ģimenes locekļiem atlaide -15%.

Ceļš uz veselību kļūs jautrāks, ja to iet kopā👫.

Lasīt tālāk
18.11.2020
Apsveicam svētkos!

Novēlam visiem Latvijā  mieru un spēku, sirdī, domās un darbos!

Jūsu Dr.Bubnovska Rīgas komanda

Lasīt tālāk
18.11.2020
Dāviniet saviem mīļajiem svētkos VESELĪBU!

Dāviniet saviem mīļajiem svētkos VESELĪBU!

Dr. Bubnovska Centra dāvanu kartes ✉️ir nopērkamas par jebkuru Jums izvēlēto summu💰, bet ja dāvināsiet atveseļošanās kursu, tad tiks piemērota 25% atlaide. Akcija spēkā līdz 2021.gada 8.janvārim.

Lai Jaunajā gadā var ne tikai novēlēt veselību, bet arī uzdāvināt veselību!

📞+371 23271732

Lasīt tālāk
10.11.2020
Stāsts par Sergeju Bubnovski

Sergejam ir 22 gadi, līdz armijas dienesta beigām palicis pusgads. Atgriežoties no mācībām, notika briesmīga autokatastrofa, kabīne, kurā sēdēja mūsu stāsta varonis, tika saspiesta. ⠀

Viņš neizdzīvoja šajā avārijā, ārsti konstatēja klīnisko nāvi, dienesta biedri paspēja pasērot un atcerēties viņu ar labu vārdu, priekšniecība paziņoja par traģēdiju viņa vecākiem. ⠀

Bet notika brīnums – pēc divu nedēļu komas hospitālī Sergejs nāca pie samaņas, ķirurgi spēja salikt viņa salauzto ķermeni, bet aizmirsa par vienu locītavu😬 Pēc dažiem gadiem nepanesamas sāpes gandrīz iesēdināja viņu uz visiem laikiem invalīdu krēslā. ⠀

Lasīt tālāk
08.11.2020
Dr. Bubnovska Centrs turpina savu darbu!

Draugi, Dr. Bubnovska Centrs turpina savu darbu!

Mēs palīdzēsim Jums būt veseliem!

Centra plašās telpas ļauj turpināt darbu, ievērojot visus valstī noteiktos drošības noteikumus, laika posmā no 9.11.2020.-6.12. 2020.:

-lielā zāle nodrošina ikvienam apmeklētājam drošu un komfortablu personīgo telpu nodarbības laikā;

- tiks ievērots noteiktais attālums ģērbtuvēs starp skapīšiem un dušas telpās

- Jūsu drošībai saunas nestrādās, bet iespējamas kontrasta procedūras dūšās un aukstās ūdens vannās.

Lūdzam ierasties laicīgi uz nodarbībām, kas sekmēs ievērot noteiktos noteikumus Jūsu drošībai.

Atgādinam, ka saglabāt fizisko, garīgo veselību un paaugstināt imunitāti palīdz pareiza fiziskā slodze, pareiza elpošanas tehnika un kontrasta ūdens procedūras.

Mūsu devīze ir un paliek:”Dzīve kustībā!”

Uzsāc savu veselības stiprināšanas vai atveseļošanās ceļu jau rīt!

+371 23271732, info@bubnovsky.lv

Lasīt tālāk
05.11.2020
Skaists augums

Vai jūs zināt, ka ar daktera Bubnovska metodes palīdzību var iegūt ideālu figūru? Regulāras nodarbības mūsu Centrā palīdzēs jums atbrīvoties no liekā svara un celulīta, kā arī nostiprināt muskuļu tonusu Individuāli sastādīta programma ļauj veidot skaistu ķermeni, slaidu figūru un pareizu stāju.

Liekie kilogrami nenāk klāt, ja vien tiek ievērota nodarbību regularitāte. Kas nav mazsvarīgi! Turklāt nav nekādu badošanās, diētu, “tievēšanas līdzekļu”, nogurdinošu kardioslodžu, kas mēdz būt organismam kaitīgi. Mūsu metodes pamatā ir spēcīga muskuļu korsete, muguras, vēdera un gurnu dziļās muskulatūras veidošana.

Vingrot var sākt jau šodien, nav jāgaida līdz jaunajam gadam.

Lasīt tālāk
05.11.2020
Kāpēc vingrot?

Apmeklētāju ievērībai!

Nodarbības mūsu Centrā palīdz nostiprināt imūnsistēmu un pasargāt to no ārējās vides kaitīgās ietekmes.

To veicina:

a) nodarbības ar trenažieriem aktivizē sarkanās kaulu smadzenes, kas atrodas mugurkaulā un dobajos kaulos. Tās izstrādā jaunus limfocītus un eritrocītus.

b) saunas terapija. Augstas temperatūras (vairāk par 70 °C) ietekmē iet bojā visi vīrusi un baktērijas, kas jau atrodas organismā.

c) arī auksta duša un vanna iznīcina visus vīrusus un baktērijas, kas nespēj adaptēties un izdzīvot, ja strauji mainās ārējās vides temperatūra.

P.S. Pasīva uzturēšanās dzīvoklī pasliktina sirds un asinsvadu sistēmas hemodinamiku, palielinot visu sirds išēmisko slimību risku. Tā veicina arī muskuļu atrofiju, pasliktinot locītavu un mugurkaula kustīgumu, tādējādi rodas jauni sāpju sindromi un strauji pazeminās darbaspējas.

Nebaidieties dzīvot aktīvi!

Lasīt tālāk
26.10.2020
STOP
STOP! Jūs esat pārkāpuši likumu! Dabas likums nosaka, ka ķermenis jums ir dots brīvai kustībai: lai ietu lielus gabalus, skrietu un spēlētos ar bērniem vai mazbērniem, lēktu, dejotu, pilnvērtīgi strādātu gan birojā, gan mājās. Bet ko darāt jūs? Piekopjat mazkustīgu dzīvesveidu, tādējādi novedot savu organismu pie osteohondrozes, starpskriemeļu trūces, liekā svara un citām slimībām tā, ka pēc tam nākas klibot, ar grūtībām pārvietoties un veikt operācijas vai vienkārši gulēt, kad sāp mugura, roka, kāja, ir „ieķīlējusies” jostas vieta, krampis sarāvis iegurni un tamlīdzīgi.
Lasīt tālāk
23.10.2020
Pirmo reizi Dr.Bubnovska Centrā Rīgā

Vai Jūs pirmo reizi esat mūsu rehabilitācijas zālē? Neuztraucieties un ne no kā nebaidieties. Mūsu instruktori neatstās Jūs bez uzraudzības, viņi pateiks priekšā, parādīs, palīdzēs un atbalstīs. Viņi Jūs novēros, izlabos kļūdas, pierakstīs rezultātus, ievēros sasniegumus un sniegs padomus. Mūsu instruktori ir fizioterapeiti, kuri pārzina vingrinājumu izpildes tehniku un kombinācijas. Jūs variet viņiem uzticēties! Un pats galvenais, instruktors zālē ir motivētājs un dažreiz stingrs kontrolieris , jo mums visiem bieži vien trūkst paškontroles un neatlaidības. Kādam gribas “haltūrēt” un neizpildīt vingrojuma pēdējos atkārtojumos vai neatnākt uz nodarbību.

Skatiet video, kā Rīgas Centru un tā darbiniekus raksturo Dr. L. Bubnovska “Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūta” direktore: https://youtu.be/PXGwGL6p5cYLasīt tālāk
21.10.2020
Piesakies uz konsultaciju un saņem vairāk!

Ar prieku paziņojam, ka trešdienās ir atvērts pieraksts uz pirmo vizīti pie zinošās Kristiānas Krūmiņas. Tikšanās laikā Kristiāna uzklausīs, veiks miofasciālo apskati, pēc iespējas testēs trenažieru zālē un rezultātā sastādīs atveseļošanās programmu. Savukārt, rezervējiet laiku nodarbībām otrdienās un ceturtdienās, kad Kristiāna strādās rehabilitācijas zālē un sekos līdzi pareizai vingrojumu izpildei atbilstoši sastādītajai programmai. Novērtējiet šo iespēju!
Lasīt tālāk