Jaunumi
31.12.2020
Veselīgu 2021.gadu!

Dr.Bubnovska Centrs novēl 2021.gadā nebaidīties no kustībām un vingrot, jo tas palīdz uzveikt slimības un pacelt dzīves kvalitāti! Neaizraujieties ar pretsāpju līdzekļiem, bet ārstējiet problēmas cēloni ar kustību atveseļošanas metodiku – kineziterapiju!


Lasīt tālāk
21.12.2020
SLĒGTS
Rūpējoties par Jūsu veselību un drošību, Dr. Bubnovska Centrs būs slēgts. Plānotais Centra atvēršanas datums 1. februāris.  Zvaniet pa tel. 23271732,  lai pārceltu rezervācijas vai pierakstītos uz 1.vizīti pie fizioterapeita. Esiet veseli!
Lasīt tālāk
07.12.2020
Dezinfekcija

Centra apmeklētāji, vēlamies pievērst uzmanību inventāra novietojumam un dezinfekcijai. https://youtu.be/eGbUDRrPDP4

Lasīt tālāk
03.12.2020
VIDEO - speciālistu apmācība

25.novembrī ZOOM 🖥️ formātā notika visu 144 Centru, kuri strādā pēc Dr.Bubnovska metodes, īpašnieku un vadītāju XX ikgadējā starptautiskā konference. Rīgas Centrs 🇱🇻 tika pieminēts kā viens no dažiem, kur speciālistiem bija iespēja apgūt metodi un paaugstināt kvalifikāciju Covid pandēmijas laikā. Mācības bija organizētas jaunā online formātā un ar Dr.L.Bubnovskas dalību klātienē, jo ierastais formāts ir speciālistu apmācība Maskavā🇷🇺, Dr.Bubnovska institūtā. Cien. lasītāji, Jums ir iespēja noskatīties 🎞️ kā notika apmācības mūsu Centrā Septembrī Dr.L.Bubnovskas vadībā.

https://youtu.be/JnVdmL5FeCc


Lasīt tālāk
19.11.2020
Ģimenei atlaide -15%

Mūsu Centra jaunākajam apmeklētājam ir 5 gadi, bet vecākais septembrī svinēja 90. gadu dzimšanas dienu. Nodarbības kopā apmeklē vairāki precēti pāri👫, vecāki ar pusaudžiem👨‍👧👩‍👧, pat vecāmammas un mazdēli👩‍👦‍👦. Regulāru nodarbību apmeklējums ir kļuvis par dzīvesveidu, veselīgi kopā pavadītu laiku.

Turpmāk, pērkot atveseļošanos kursu vismaz diviem ģimenes locekļiem atlaide -15%.

Ceļš uz veselību kļūs jautrāks, ja to iet kopā👫.

Lasīt tālāk
18.11.2020
Apsveicam svētkos!

Novēlam visiem Latvijā  mieru un spēku, sirdī, domās un darbos!

Jūsu Dr.Bubnovska Rīgas komanda

Lasīt tālāk
18.11.2020
Dāviniet saviem mīļajiem svētkos VESELĪBU!

Dāviniet saviem mīļajiem svētkos VESELĪBU!

Dr. Bubnovska Centra dāvanu kartes ✉️ir nopērkamas par jebkuru Jums izvēlēto summu💰, bet ja dāvināsiet atveseļošanās kursu, tad tiks piemērota 25% atlaide. Akcija spēkā līdz 2021.gada 8.janvārim.

Lai Jaunajā gadā var ne tikai novēlēt veselību, bet arī uzdāvināt veselību!

📞+371 23271732

Lasīt tālāk
10.11.2020
Stāsts par Sergeju Bubnovski

Sergejam ir 22 gadi, līdz armijas dienesta beigām palicis pusgads. Atgriežoties no mācībām, notika briesmīga autokatastrofa, kabīne, kurā sēdēja mūsu stāsta varonis, tika saspiesta. ⠀

Viņš neizdzīvoja šajā avārijā, ārsti konstatēja klīnisko nāvi, dienesta biedri paspēja pasērot un atcerēties viņu ar labu vārdu, priekšniecība paziņoja par traģēdiju viņa vecākiem. ⠀

Bet notika brīnums – pēc divu nedēļu komas hospitālī Sergejs nāca pie samaņas, ķirurgi spēja salikt viņa salauzto ķermeni, bet aizmirsa par vienu locītavu😬 Pēc dažiem gadiem nepanesamas sāpes gandrīz iesēdināja viņu uz visiem laikiem invalīdu krēslā. ⠀

Lasīt tālāk
08.11.2020
Dr. Bubnovska Centrs turpina savu darbu!

Draugi, Dr. Bubnovska Centrs turpina savu darbu!

Mēs palīdzēsim Jums būt veseliem!

Centra plašās telpas ļauj turpināt darbu, ievērojot visus valstī noteiktos drošības noteikumus, laika posmā no 9.11.2020.-6.12. 2020.:

-lielā zāle nodrošina ikvienam apmeklētājam drošu un komfortablu personīgo telpu nodarbības laikā;

- tiks ievērots noteiktais attālums ģērbtuvēs starp skapīšiem un dušas telpās

- Jūsu drošībai saunas nestrādās, bet iespējamas kontrasta procedūras dūšās un aukstās ūdens vannās.

Lūdzam ierasties laicīgi uz nodarbībām, kas sekmēs ievērot noteiktos noteikumus Jūsu drošībai.

Atgādinam, ka saglabāt fizisko, garīgo veselību un paaugstināt imunitāti palīdz pareiza fiziskā slodze, pareiza elpošanas tehnika un kontrasta ūdens procedūras.

Mūsu devīze ir un paliek:”Dzīve kustībā!”

Uzsāc savu veselības stiprināšanas vai atveseļošanās ceļu jau rīt!

+371 23271732, info@bubnovsky.lv

Lasīt tālāk
05.11.2020
Skaists augums

Vai jūs zināt, ka ar daktera Bubnovska metodes palīdzību var iegūt ideālu figūru? Regulāras nodarbības mūsu Centrā palīdzēs jums atbrīvoties no liekā svara un celulīta, kā arī nostiprināt muskuļu tonusu Individuāli sastādīta programma ļauj veidot skaistu ķermeni, slaidu figūru un pareizu stāju.

Liekie kilogrami nenāk klāt, ja vien tiek ievērota nodarbību regularitāte. Kas nav mazsvarīgi! Turklāt nav nekādu badošanās, diētu, “tievēšanas līdzekļu”, nogurdinošu kardioslodžu, kas mēdz būt organismam kaitīgi. Mūsu metodes pamatā ir spēcīga muskuļu korsete, muguras, vēdera un gurnu dziļās muskulatūras veidošana.

Vingrot var sākt jau šodien, nav jāgaida līdz jaunajam gadam.

Lasīt tālāk