Darba laiks
P. - Pk.7.00-21.00
S.9.00-17.00
Sv.slēgts
Jaunumi
24.02.2021
Masiere Diana Sokolova

Diana Sokolova - studē fiziopterapiju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 4.kursā.

Mani medicīnas virzienā ievirzīja daudzi faktori. Sākot jau ar to, ka manā ģimenē daudzās paaudzēs ir bijuši ārsti. Augot šādā ģimenē sanāk skatīties uz slimībām un ārstēšanu citādāk. Profesionāli nodarbojos ar sportu 11 gadu garumā. Skrēju īsās distances 100 un 200metrus, biju reģiona izlasē un startēju sacensībās Krievijā. Saskaroties ar daudzām grūtībām savā personīgajā pieredzē - atveseļojoties pēc sporta traumām, operācijām un lūzumiem, es sapratu, cik svarīgs ir kompetents rehabilitācijas process un cik liela nozīme ir kustībām. Nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm, mēs arī uzlabojam vielmaiņu un sākam atveseļošanās procesu. Pēc savas pieredzes ar fizioterapiju un rehabilitāciju es sapratu, ka vēlos palīdzēt arī citiem atrast piemērotu rehabilitāciju un fizioterapijas paņēmienus, lai uzlabotu veselību. Tāpēc es izvēlējos fizioterapeita specialitāti, kurā apvienoju savas sporta karjeras pieredzi un medicīnisko pieeju traumām. Fizioterapija ietver plašu darbību klāstu. Tamdēļ, savā praksē ne tikai iekļauju vingrinājumus, bet arī izmantoju dažādas masāžas tehnikas (klasisko, relaksējošo un sporta masāzu, mīksto audu un manuālās tehnikas, kas palīdz atslābināties, uzlabo vielmaiņu, mazina sāpes un atbrīvo no tonusa un spriedzes.

Lasīt tālāk
23.02.2021
Ārstnieciskā masāža

Mūsu centra masieri - fizioterapeits Jevgēnijs Ļitvinko un Diana Sokolova, ar prieku Jūs pieņems Centra jaunajā masāžas kabinetā.

Masāžas rezultātā tiks novērstas muskuļu sāpes pēc intensīvas slodzes, kā arī tiks atjaunots spēks un mazināta spriedze problemātiskajās zonās.

Abonements 10 ārstnieciskajām masāžām - 225.00 EUR

30min.āsrtnieciskā masāža  - 25.00 EUR

Akcija❗ Maksā par 9 masāžām un 10to saņem dāvanā🎁.

Lasīt tālāk
18.02.2021
❇️Ka savā starpā ir saistīts mugurkauls un elpošana?

Apaļas muguras stāvoklī, kad pleci ir uz priekšu, nevar pilnvērtīgi elpot, jo galvenais elpošanas muskulis - diafragma, ir ierobežota savā kustībā un nevar ieelpas brīdī nolaisties uz leju, lai varētu izplesties plaušas.

☝️Kāds ir šādas ātras un nepilnīgas elpošanas risks? Organisms nesaņem pietiekami daudz skābekļa, pasliktinās asins cirkulācija, tieši:

🔃Skābekļa trūkuma dēļ, šūnu sabrukšanas produkti nesadedzinās➡️venozās asinis paliek nepilnīgi attīrītas↔️mūsu ķermenis saņem vāji piesātinātas asinis ar vērtīgām vielām↪️ tālāk mūsu organismā uzkrajas toksīni⤴️šo seku rezultātā, mūsu ķermeni pamazām saindē sabrukšanas produkti, kuriem vajadzēja bioķīmiskās reakcijas rezultātā sadegt plaušās.

☢️Pievienosim klāt vēl vides ekoloģiju un reti pavadīto laiku svaigā gaisā. Kā rezultātā, nepareiza stāja ir iemesls vairākām slimībām 🤷‍♀‍.

Lasīt tālāk
09.02.2021
Sia Kinezis - ārstniecības iestāde

Sia Kinezis ir reģistrēts ĀRSTNIECĪBAS IESTĀŽU REĢISTRĀ

kods  010001956

Ievērojiet:

*20% no summas saņemsiet kā attaisnotos izdevumus par medicīnas pakalpojumiem

*Izmatojiet savas apdrošināšanas polises - fzioterapija vai masāža

Lasīt tālāk
04.02.2021
Mazkustīgā dzīvesveida🛋️📺 sekas uz cilvēka organismu

Vispasaules pandēmijas laikā, kad aktuāla ir izolācija, dīkstāve, mājsēde un sporta nodarbību aizliegumi❌, cilvēki kļūst arvien mazkustīgāki.

Fizisko aktivitāšu ierobežošana veicina vairākus veselībai slēptus draudus, kuri bieži vien tiek atstāti bez ievērības, bet var nest nopietnus traucējumus fiziskajā un mentālajā jomā:

📍Samazinās muskuļu masa;

📍Pastiprinās nogurums🥴;

📍Pastiprinās iekaisuma procesi organisma;

📍Aptaukošanās🍔;

📍Bezmiegs😳;

📍Pastiprinās trauksme un depresija😪;

📍Samazinās prāta spējas: lēnām pasliktinās atmiņa, uzmanība, samazinās garīgās darba spējas Jums ir iespēja rūpēties par savu veselību Dr.Bubnobska Centrā. Centra fizioterapeiti iemācīs Jūs vingrot pareizi, piemeklēs īpaši Jums piemērotos vingrojumus, ievērojot dzīves laikā gūtās veselības traumas.

Informācija un pieraksts pa ☎️:23271732 vai www.bubnovsky.lv. ‼️ Akcija Līdz 15.februārim -2️⃣5️⃣%.

Lasīt tālāk
28.01.2021
1️⃣.februārī Dr. Bubnovska Centrs atsāks savu darbu.

Strādāsim, ievērojot ministra kabineta noteiktos ierobežojumus ārstniecības iestādei🏥.

Cienītie apmeklētāji:

📌Ierodaties Centrā Jums noteiktajā laikā un ģērbtuvēs uzkavējaties ne ilgāk kā 10 minūtes pirms un pēc nodarbības;

📌 Vingrojiet fizioterapeita👩‍⚕️ uzraudzībā, ne ilgāk kā 4️⃣5️⃣➖5️⃣0️⃣min.;

📌Visas uzturēšanās laikā esiet elpceļu aizsargmaskā😷;

📌Nodarbības atceliet tikai ārkārtas gadījumā ♨️un 2️⃣4️⃣stundas pirms noteiktā laika, jo vietu skaits ir ierobežots. Ja neieradīsieties - nodarbība tiks zaudēta💣; 

📌Pēc iespējas, dezinficējiet virsmas🧴, ar kurām Jums ir bijusi saskare;

📌Izvairieties no tiešas komunikācijas🗣️. Pavisam drīz jau varēsim atkal pavadīt laiku nesteidzīgās sarunās.


Lasīt tālāk
31.12.2020
Veselīgu 2021.gadu!

Dr.Bubnovska Centrs novēl 2021.gadā nebaidīties no kustībām un vingrot, jo tas palīdz uzveikt slimības un pacelt dzīves kvalitāti! Neaizraujieties ar pretsāpju līdzekļiem, bet ārstējiet problēmas cēloni ar kustību atveseļošanas metodiku – kineziterapiju!


Lasīt tālāk
07.12.2020
Dezinfekcija

Centra apmeklētāji, vēlamies pievērst uzmanību inventāra novietojumam un dezinfekcijai. https://youtu.be/eGbUDRrPDP4

Lasīt tālāk
03.12.2020
VIDEO - speciālistu apmācība

25.novembrī ZOOM 🖥️ formātā notika visu 144 Centru, kuri strādā pēc Dr.Bubnovska metodes, īpašnieku un vadītāju XX ikgadējā starptautiskā konference. Rīgas Centrs 🇱🇻 tika pieminēts kā viens no dažiem, kur speciālistiem bija iespēja apgūt metodi un paaugstināt kvalifikāciju Covid pandēmijas laikā. Mācības bija organizētas jaunā online formātā un ar Dr.L.Bubnovskas dalību klātienē, jo ierastais formāts ir speciālistu apmācība Maskavā🇷🇺, Dr.Bubnovska institūtā. Cien. lasītāji, Jums ir iespēja noskatīties 🎞️ kā notika apmācības mūsu Centrā Septembrī Dr.L.Bubnovskas vadībā.

https://youtu.be/JnVdmL5FeCc


Lasīt tālāk
10.11.2020
Stāsts par Sergeju Bubnovski

Sergejam ir 22 gadi, līdz armijas dienesta beigām palicis pusgads. Atgriežoties no mācībām, notika briesmīga autokatastrofa, kabīne, kurā sēdēja mūsu stāsta varonis, tika saspiesta. ⠀

Viņš neizdzīvoja šajā avārijā, ārsti konstatēja klīnisko nāvi, dienesta biedri paspēja pasērot un atcerēties viņu ar labu vārdu, priekšniecība paziņoja par traģēdiju viņa vecākiem. ⠀

Bet notika brīnums – pēc divu nedēļu komas hospitālī Sergejs nāca pie samaņas, ķirurgi spēja salikt viņa salauzto ķermeni, bet aizmirsa par vienu locītavu😬 Pēc dažiem gadiem nepanesamas sāpes gandrīz iesēdināja viņu uz visiem laikiem invalīdu krēslā. ⠀

Lasīt tālāk