Darba laiks
P. - Pk.7.00-21.00
S.9.00-17.00
Sv.slēgts
Jaunumi
26.07.2021
🏖️Nejoko ar muguras sāpēm atvaļinājuma laikā!

🏖️Nejoko ar muguras sāpēm atvaļinājuma laikā!

💁‍♂️Kādu transporta līdzekli izvēlēties, lai nokļūtu līdz galamērķim❓

🚆🚂Ar vilcienu. Brauciena laikā var gulēt, sēdēt, staigāt pa vagonu un apstāšanās laikā doties uz peronu. Iegaumējiet, jo biežāk mainīsiet ķermeņa stāvokli, jo labāk!

🚌Ar autobusu vai ar savu 🚗automašīnu (īpaši kā autovadītājs) – nav ieteicams. Vairumā gadījumu muguras sāpju cēlonis ir osteohondroze un spondiloartroze. Pie šīm saslimšanām ilgstoša monotona statiskā slodze ir kaitīga.

🛬Lidot ar lidmašīnu, ja jūs piesaista attālākas atpūtas vietas. Pēc iespējas, mainiet ķermeņa stāvokli, staigājiet, stāviet!

Atpūtas laikā:

🏊‍♀️Peldiet! Peldēšanas laikā muguras muskuļi atslābinās, mazinās sāpes un vienlaicīgi muskuļi tiek nostiprināti, kas nodrošina mugurkaulam labāku atbalstu. Ievērojiet, jums nevajadzētu lēkt ūdenī no laipas, klints, torņa vai tilta, kas bieži noved pie mikrotraumām mugurkaulā. 🧗‍♂️Pārgājiens. Nav ieteicamas smagas mugursomas. Apaviem jābūt piemērotiem - ar zemiem platiem papēžiem un elastīgu zoli, lai samazinātu triecienu un vibrācija netiktu pārnesta uz mugurkaulu.

💁‍♂️Vingrojiet katru dienu arī atvaļinājuma laikā! Veselība ir kustībā!

Lasīt tālāk
26.07.2021
❓Vai sāp locītavas mainoties laika apstākļiem?

❓Vai sāp locītavas mainoties laika apstākļiem?

Vai senas traumas liek par sevi manīt pēc fiziskas slodzes?

❗Jums jāzin, ka tā nav meteoroloģiskā atkarība vai locītavu jutīgums – tie ir simptomi, kas norāda uz artrozes attīstību locītavās.

👉Slimība ir hroniska, ilgu laiku tā var izpausties ar vieglām sāpēm, diskomfortu, locītavu mazkustību no rītiem un krakšķēšanu locītavās. Ignorējot, “atmetot ar roku” šiem simptomiem, slimība turpina progresēt. Skrimšļi locītavās nodilst, pietiekošā daudzumā neizstrādājas šķidrums, kas ieeļļo locītavas. Muskuļu veselība tiek ietekmēta negatīvi – rodas spazmas. Locītavas saitēs notiek organiskas izmaiņas - tās vēl vairāk pastiprina sāpes. 👇Pēc kāda laika sāpes kļūst tik spēcīgas, ka nav iespējams ne pielikt kāju pie zemes, ne pakustināt roku. Locītavai esot kritiskā stāvoklī, lai to nomainītu, nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Ikvienam ir skaidri saprotams, ka par locītavu veselību jārūpējas laicīgi, lai nenonāktu līdz operācijai.

📝Ja jums ir diskomforta sajūta kādā no locītavām, tad piesakieties Dr.Bubnovska Rīgas Centrā uz diagnostiku, lai fizioterapeits var sastādīt individuāli jums piemērotu vingrojumu programmu un jau nākošajā dienā uzsākt atveseļošanos.

Lasīt tālāk
09.07.2021
ТАЙНЫ империи доктора БУБНОВСКОГО | о чем МОЛЧАТ ПАЦИЕНТЫ
Lasīt tālāk
29.06.2021
Kā pareizi celt smagumu, lai netraumētu muguru?

❗Turiet taisnu muguru, stāviet stabili, ieliecieties gūžu locītavās, ceļot izmantojiet kāju muskuļu spēku, nedīdieties un nenoslogojiet muguras lejasdaļu;

❗Jo tuvāk turēsiet smagumu ķermenim, jo vieglāk būs to pacelt;

❗Kustieties vienmērīgi, bez straujām kustībām;

❗Sasprindziniet vēdera muskuļus vienlaicīgi izelpojot, lai celšanas brīdī samazinātu slodzi muguras lejasdaļai;

❗Pagrieziet ķermeni kopā ar smagumu stāvot uz pēdām, nepieļaujiet savērpšanos muguras lejasdaļā;

❗Cenšieties sadalīt savus spēkus un novērtējiet plānotā smaguma svaru, nekautrējieties lūgt palīdzību.

Rūpējieties par savu un savu tuvinieku veselību kopā ar mums!

Lasīt tālāk
22.06.2021
Specializētais rehabilitācijas kurss
Tiek nozīmēts īpašas uzmanības pacientiem, kuriem visu 12 nodarbību laikā ir nepieciešama 100% fizioterapeita asistēšana.
Kursa cenā:
✅90min pirmā vizīte, kuras laikā tiek sastādīta atveseļošanās programma;
✅12 individuālas nodarbības fizioterapeita nepārtrauktā uzmanībā;
✅3 atkārtotas tikšanās ar ārstējošo fizioterapeitu, kuras pēc iespējas, tiek aizvietotas ar ārstējošā fizioterapeita vadītu nodarbību;
✅Sauna un aukstā ūdens procedūras;
Rehabilitācijas kursa cena - 480.00 EUR.
Vai vēlaties lētāk❓
Apmeklējiet nodarbības darba dienās no plkst.12.00.-17.00. un 10% atlaidi no pamata cenas saņem invalīdi, pensionāri, skolnieki, studenti un mediķi.
Lasīt tālāk
22.06.2021
Priecīgus Līgo svētkus un lustīgu Jāņu dienu! 🌱🌿🍃🌾
Līgo svētkos lauku un mežu skaistums nonāk mūsu mājā, rotāts ar savvaļas ziedu un vainagu pušķiem, ar dziesmām, un dejām ap ugunskuru, ar viesiem dāsnu cienastu.
Ļaujiet vasaras garšaugu aromātam priecēt jūs un jūsu tuviniekus, un ļaujiet Jāņa ugunij sildīt jūsu sirdi visu gadu.

Lasīt tālāk
21.06.2021
Patstāvīgais kurss
Dr. Bubnovska Centros nodarbības ir sadalītas ciklos. Katrā ciklā ir 12 nodarbības. Fizioterapeits tiekoties ar pacientu atkārtotās vizītes laikā, trešā cikla beigās, izvērtē vai pacients var vingrot patstāvīgi Rīga Centra trenažieru zālē.
Patstāvīgā cikla cenā:
✅iekļautas 12 nodarbības;
✅viena atkārtota 30min vizīte pie ārstējošā fizioterapeita. Vizītes laikā tiek veiktas izmaiņas programmā📝, lai sasniegtu labākus rezultātus, lai dažādotu vingrojumus un nodarbības būtu interesantas🤩;
✅Instruktori/fizioterapeiti vienmēr būs tuvumā, lai atgādinātu un sekotu līdzi pareizai vingrojumu izpildei, vai palīdzētu pieāķēties vai atāķēties;
✅aukstā ūdens💦 un pirts procedūras;
Iesakām trešā cikla pēdējo nodarbību izvēlēties kā individuālu. Šīs nodarbības laikā fizioterapeits-instruktors palīdzēs apgūt patstāvīgā kursa vingrojumu pareizu izpildi un to nofilmēt.
Patstāvīgā cikla cena - 200.00 EUR. Piemaksa par individuālu nodarbību 25.00 EUR.
Cien. Centra apmeklētāji, aicinām, apgūt vingrojumus, ieklausīties fizioterapeitu-instruktoru teiktajā un kļūt patstāvīgākiem, lai negaidītā situācijā 😧 ārpus nodarbību zāles, kad piemēram, tiek savilkta mugura, Jūs paši sev variet palīdzēt un atgūt spēju kustēties.
Esiet laipni gaidīti Dr. Bubnovska Rīgas Centrā arī vasaras ☀️ sezonā, vismaz 1 reizi nedēļā 📅 atrodiet laiku savai veselībai!
Lasīt tālāk
10.06.2021
Veselībai un skaistumam – zāļu vietā kustības. Piedāvā dr. Bubnovska medicīnas centrs.

Dr. Bubnovska metode ir piemērota visdažādākajām vecuma grupām (no septiņiem līdz simtu septiņiem gadiem) un cilvēkiem ar jebkuru fiziskās sagatavotības līmeni. Nodarbības notiek uz daudzfunkcionāliem dr. Bubnovska izgudrotiem un patentētiem trenažieriem, kas attīsta un nostiprina skeleta muskuļus, uztur un palielina locītavu kustīgumu un ķermeņa lokanību, trenē spēku un izturību, uzlabo un attīsta koordinācijas spēju, samazina svaru, koriģē ķermeņa aprises. Process notiek pieredzējušu instruktoru un fizioterapeitu uzraudzībā saskaņā ar katram pacientam individuāli izveidotu programmu.

https://youtu.be/_SGTwyOVt4s

Lasīt tālāk
08.06.2021
1. vizīte Dr. Bubnovska Centrā
Veselības atjaunošanas pirmais posms🌈, Dr. Bubnovska Centrā Rīgā,  sākas ar 90 minūšu ilgu vizīti pie fizioterapeita. 
Tikšanās laikā:
1.📑 Tiks analizēta slimības vēsture; 
2. ✋🤚Veikta miofasciālā diagnostika, lai novērtētu mugurkaula, locītavu,  muskuļu, un saišu stāvokli, noteiktu diagnozi un identificētu sāpju cēloni;
3. Rehabilitācijas zālē, pēc noteiktu vingrojumu izpildes ar MTB trenažieriem,  tiks konstatēts funkcionālais veselības stāvoklis; 
4. Rezultātā, fizioterapeits, sastādīs Jums individuālo atveseļošanās programmu📝.
Jau nākošajā dienā ⏰pēc pirmās vizītes, Jūs esiet laipni gaidīti🙂 uz pirmo nodarbību, fizioterapeita uzraudzībā, vingrot pēc individuāli Jums sastādītas programmas. 
Lasīt tālāk
03.06.2021
Mugurkauls
Vienīgais, kurš tevi vienmēr atbalstīs ir TAVS mugurkauls!
Mugurkauls - notur vertikāli ķermeni 🚹🚺,  nodrošina visdažādākās kustības🤸‍♀️ un aizsargā muguras smadzenes un nervus.
❓Kā  rūpēties par mugurkaula veselību? 
✅Sekot savai stājai! Nepareiza  stāja veicina nervu saspiešanos starp skriemeļiem.
✅Fiziski kustēties! Regulāri izpildīt tieši Jums piemērotus un drošus vingrojumus. 
✅Ēst veselīgi, lai ķermenī neuzkrātos toksīni!
✅Sekot savam svaram!  Jo vairāk mēs sveram, jo vairāk stresa piedzīvo mūsu mugurkauls.
✅Periodiski lutināt sevi ar masāžu!
✅Celt smagumus pareizi! Ceļot svaru, slodzei ir jābūt uz kāju muskuļiem, nevis uz mugurkaulu.
‼️Par mugurkaula veselību vienmēr ir jāatceras un jārūpējas!
 Pieraksts uz diagnostiku un mugurkaula veselības uzlabošanu: 
  📲 23271732 
Lasīt tālāk