Darba laiks
P. - Pk.7.30-21.00
S.9.00-17.00
Sv.slēgts
Jaunumi
13.09.2021
Konkurss sadarbībā ar Radio Skonto Plus

Piedalieties Radio Skonto Plus un Dr Bubnovska Centra organizētajā konkursā un laimējiet - pirmo konsultāciju pie fizioterapeita, individuāli Jums sastādītu vingrošanas programmu un 12 nodarbības fizioterapeita vadībā. No 13. līdz 17.septembrim zvaniet pa nr. 22102333 plkst. 8:20 un pareizi atbildiet uz jautājumu par cilvēka ķermeņa uzbūvi. Piektdien, 17.septembrī Radio Skonto Plus izlozēs uzvarētāju! Vēlam veiksmi!


https://youtu.be/oUSfh49Cqac
Lasīt tālāk
13.09.2021
Radio Star FM rubriku “Esi vesels”

🤔 Kāpēc rodas veselības problēmas un samazinās darba spējas? 😭 Sasprindzis ķermenis, gadžeti ikdienā, mazkustīgs dzīvesveids - kur un kā rast palīdzību ar veselību saistītās problēmās? ❓❓❓ 🙂 Klausies Radio Star FM rubriku “Esi vesels” septembra ceturtdienās Maijas laikā plkst. 15:00 kopā Dr. Bubnovska centru, un mēs radīsim risinājumu, kā uzlabot veselības stāvokli un justies harmonijā ar sevi! ‼ ❤️


https://youtu.be/Im5Bp5LIbQULasīt tālāk
08.09.2021
Sveicam vispasaules fizioterapijas dienā!
Šodien, 8.septembrī, fizioterapeiti svin savus profesionālos svētkus. Novēlam saviem kolēģiem veselību un sasniegt karjeras virsotnes!
Lasīt tālāk
12.08.2021
Ārstnieciskā masāžā

1.Septembrī Dr.Bubnovska Rīgas Centra komandai pievienosies masieris Gints Veinbergs!  Gints masāžu praktizē jau 11 gadus un pasniedz dažādas masāžas tehnikas topošajiem SPA speciālistiem. Absolvējis Sarkanā krusta medicīnas koledžu un ieguvis Pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību masiera kvalifikāciju. Padziļināti apguvis vairākas masāžas metodes, bet galvenokārt izmanto ārstniecisko masāžu, kur pielieto elementus no sporta, dziļo audu, miofasciālo triger punktu, FDM (fascial distortion model) un Dry needling tehnikas. 

Nodarbojas ar Cross fit un funkcionālo fitnesu. Gūtās traumas atveseļo Dr.Bubnovska Centrā.

Ārstējošais fizioterapeits vai instruktors vislabāk redzēs un zinās, kad konkrētajam pacientam masāža ievērojami uzlabos pašsajūtu. Izmantot šo unikālo iespēju, kad par jūsu veselības uzlabošanos rūpējas un savstarpēji apspriežas vairāki speciālisti vienlaicīgi.

Ārstnieciskā masāža 30min vai 60min pieejama arī tiem, kuri nav patstāvīgie Centra apmeklētāji.

30min – 25.00 EUR 60min – 50.00 EUR.

Pieejami 10 seansu abonementi – 10 masāža bez maksas.

Masāžas trešdienās un piektdienās no plkst. 9.00-19.00. Pieraksts pa tel.: 23271732.

Lasīt tālāk
03.08.2021
Ko darīt ja sāp ...

❓Ko darīt ja sāp mugura, spranda, pleci vai …, ja kustības sagādā sāpes un nepalīdz ne zāles, ne masāža, ne patstāvīgi izpildītie vingrojumi?

📝Pierakstieties pie fizioterapeita Dr. Bubnovska Rīgas Centrā pa tel ☎️.23271732 vai ja jūs dzīvojiet ārpus Latvijas, tad mājas lapā https://bubnovsky.org. atradīsiet visus oficiālos Centrus, kuri strādā pēc Dr. Bubnovska metodes.

❓Vai ir iespējama konsultācija ‘attālināti’? Nav iespējama, jo fizioterapeits nosaka diagnozi pēc muskuļu-locītavu testa ar MTB trenažieriem un miofasciālās diagnostikas uz kušetes, lai novērtētu jūsu fizisko stāvokli un noskaidrotu patieso sāpju cēloni. Protams, gribētos jau iedzert burvju tableti 💊vai veikt brīnuma🪄 injekciju 💉 un uz visiem laikiem aizmirst par sāpju izraisītajām problēmām. Diemžēl, mums jūs jāapbēdina - tas tā nebūs. Ja jūs vēlaties izārstēties un atbrīvoties no sāpēm uz visiem laikiem, tad sagatavojieties - ārstēšana prasa laiku, pūles un naudu. Jums nāksies pacensties, piespiest sevi pareizi kustēties, lai atjaunotu veselību.

❓Vai jūs māc šaubas ka metode jums palīdzēs? Vairāk par metodi, par profesoru - medicīnas zinātņu doktoru S.M.Bubnovski, par sava ķermeņa iespējām, par savu slimību un veselību varat uzzināt no Dr.S. Bubnovska grāmatām📘, kur viss aprakstīts vienkāršā un saprotamā valodā, kā arī mūsu mājas lapās www.bubnovsky.lv un https://bubnovsky.org un sociālajos tīklos ir atbildes uz daudziem jautājumiem, pacientu atsauksmes un cita noderīga informācija.

Speriet pirmo soli uz veselību un dzīvi bez sāpēm😪, zālēm💊 un injekcijām💉 – pierakstieties uz diagnostiku✍️!

Lasīt tālāk
02.08.2021
2.augusta Dienas citāts
 "Man vienīgā, patiesi laimīgā stunda dienā ir no rīta, kad vingroju. Tāpēc ka tu nenoveco, bet kļūsti jaunāks. Cilvēkam, kurš regulāri vingro, veco šūnu vietā veidojas jaunas" S.M.Bubnovskis
Lasīt tālāk
29.07.2021
Dienas citāts
“Pat viss saudzīgākā locītavu operācija, bieži, ir tikai ilūzija par locītavu funkciju atjaunošanos. Pielietojot jaunākās tehnoloģijas un veicot mazāk traumatisko operāciju locītavām, nepieciešama fiziskā rehabilitācija - vingrot ar trenažieriem visu atlikušo dzīvi.” S.M.Bubnovskis no grāmatas:“Pirmā palīdzība pie asām sāpēm visām dzīves situācijām”
Lasīt tālāk
26.07.2021
❓Vai sāp locītavas mainoties laika apstākļiem?

❓Vai sāp locītavas mainoties laika apstākļiem?

Vai senas traumas liek par sevi manīt pēc fiziskas slodzes?

❗Jums jāzin, ka tā nav meteoroloģiskā atkarība vai locītavu jutīgums – tie ir simptomi, kas norāda uz artrozes attīstību locītavās.

👉Slimība ir hroniska, ilgu laiku tā var izpausties ar vieglām sāpēm, diskomfortu, locītavu mazkustību no rītiem un krakšķēšanu locītavās. Ignorējot, “atmetot ar roku” šiem simptomiem, slimība turpina progresēt. Skrimšļi locītavās nodilst, pietiekošā daudzumā neizstrādājas šķidrums, kas ieeļļo locītavas. Muskuļu veselība tiek ietekmēta negatīvi – rodas spazmas. Locītavas saitēs notiek organiskas izmaiņas - tās vēl vairāk pastiprina sāpes. 👇Pēc kāda laika sāpes kļūst tik spēcīgas, ka nav iespējams ne pielikt kāju pie zemes, ne pakustināt roku. Locītavai esot kritiskā stāvoklī, lai to nomainītu, nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās. Ikvienam ir skaidri saprotams, ka par locītavu veselību jārūpējas laicīgi, lai nenonāktu līdz operācijai.

📝Ja jums ir diskomforta sajūta kādā no locītavām, tad piesakieties Dr.Bubnovska Rīgas Centrā uz diagnostiku, lai fizioterapeits var sastādīt individuāli jums piemērotu vingrojumu programmu un jau nākošajā dienā uzsākt atveseļošanos.

Lasīt tālāk
09.07.2021
ТАЙНЫ империи доктора БУБНОВСКОГО | о чем МОЛЧАТ ПАЦИЕНТЫ
Lasīt tālāk