Darba laiks
P. - Pk.08:00 - 20:00
S.09:00 - 15:00
Sv.Brīvdiena
Jaunumi
23.10.2020
Pirmo reizi Br.Bubnovska Centra Rīgā

Vai Jūs pirmo reizi esat mūsu rehabilitācijas zālē? Neuztraucieties un ne no kā nebaidieties. Mūsu instruktori neatstās Jūs bez uzraudzības, viņi pateiks priekšā, parādīs, palīdzēs un atbalstīs. Viņi Jūs novēros, izlabos kļūdas, pierakstīs rezultātus, ievēros sasniegumus un sniegs padomus. Mūsu instruktori ir fizioterapeiti, kuri pārzina vingrinājumu izpildes tehniku un kombinācijas. Jūs variet viņiem uzticēties! Un pats galvenais, instruktors zālē ir motivētājs un dažreiz stingrs kontrolieris , jo mums visiem bieži vien trūkst paškontroles un neatlaidības. Kādam gribas “haltūrēt” un neizpildīt vingrojuma pēdējos atkārtojumos vai neatnākt uz nodarbību.

Skatiet video, kā Rīgas Centru un tā darbiniekus raksturo Dr. L. Bubnovska “Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūta” direktore: 

https://youtu.be/PXGwGL6p5cYLasīt tālāk
21.10.2020
Piesakies uz konsultaciju un saņem vairāk!

Ar prieku paziņojam, ka trešdienās ir atvērts pieraksts uz pirmo vizīti pie zinošās Kristiānas Krūmiņas. Tikšanās laikā Kristiāna uzklausīs, veiks miofasciālo apskati, pēc iespējas testēs trenažieru zālē un rezultātā sastādīs atveseļošanās programmu. Savukārt, rezervējiet laiku nodarbībām otrdienās un ceturtdienās, kad Kristiāna strādās rehabilitācijas zālē un sekos līdzi pareizai vingrojumu izpildei atbilstoši sastādītajai programmai. Novērtējiet šo iespēju!
Lasīt tālāk
16.10.2020
Ludmila Bubnovska

Ludmila Bubnovska - „Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūta" direktore, kineziterapijas metodes autora vecākā meita septembrī viesojās Latvijā, lai apmācītu Rīgas Centra jaunos darbiniekus, vērtētu zināšanas un paaugstinātu kvalifikāciju jau esošajiem sertificētajiem speciālistiem. Mums bija iespēja nofilmēt Centra dibinātājas Ekaterinas Shcherbakovas un Dr. Ludmilas Bubnovskas sarunu, un redzēt kā daktere pati vingro ar mūsu trenažieriem Rīgā. Viņa dalījās ar savu dzīves pieredzi metodes pielietošanā. Tikšanās izvērtās izglītojoša un sirsnīga.

Pilna intervija: https://www.youtube.com/watch?v=BHeRek91BWQ&t=14s

Lasīt tālāk
05.10.2020
Masāža Dr. Bubnovska Centrā

Jūs masēs Jevgēņijs Ļitvinko, Centra fizioterapeits instruktors. Varat būt pārliecināti, ka no masāžas gūsiet maksimāli labu rezultātu, jo viņš piemeklēs tieši jums vispiemērotāko masāžas tehniku, lai jūs ātrāk atveseļotos vai atbrīvotu saspringtos muskuļus pēc garas darba dienas.


Pieteikties masāžai ➡ https://clients.bookigen.com/nLdryk/s/jyle65/2020/41 vai pa tālr 23 271 732.

Lasīt tālāk
06.08.2020
Jauns darba laiks

 

Mēs ļoti rūpējamies par saviem klientiem un strādājam pie tā, lai jau drīzumā darba laiks būtu no 8.00 līdz 20.00, bet sestdienās no 9.00 līdz 14.00.

 

Jau tagad otrdienās, trešdienās un ceturtdienās strādājam līdz 20.00, bet sestdien 15.08, kā arī 29.08. gaidīsim Jūs no 9.00 līdz 14.00.

 

Sekojiet līdzi jaunākajai informācijai  www.clients.bookigen.com/nLdryk/s/8LpV2y/2020/35?

Lasīt tālāk
14.07.2020
Rūpes par bērna veselību
Pēdējos gados skolas vecuma bērniem tiek novērota veselības pasliktināšanas tendence. Daudziem mūsdienu pusaudžiem ir novērojamas stājas deformācijas pazīmes (līka mugura, skolioze, plākanā pēda u.c.). Šo izmaiņu cēlonis ir hipodinamija, t.i. nepietiekama fiziska aktivitāte, kuras rezultātā zūd muskuļu tonuss.
Lasīt tālāk
17.06.2020
Tagad arī dāvanu kartes!

Tagad Dr Bubnovksa centrā iespējams iegādāties arī dāvanu kartes par Jūsu izvēlēto summu.

Iepriecini savu draugu vai ģimenes locekli un uzdāvini viņam iespēju pārliecināties par Dr Bubnovska metodes efektivitāti, jo veselība ir vislielākā dāvana!

Vairāk informācijas zvanot pa tālr. 232 717 32

Lasīt tālāk