Par centru

Balstoties uz pierādījumos pamatotas medicīnas principiem, Dr. Bubnovska centrs Rīgā īsteno profilaksi, ārstēšanu un rehabilitāciju pacientiem ar mugurkaula slimībām.

 

Mēs ārstējam osteohondrozi, plecu locītavu sāpes, muguras sāpes, radikulītu, locītavu artrozes, ceļu locītavu sāpes, skoliozi, starpskriemeļu trūci, sāpes jostasvietā, sāpes kakla zonā, koksartrozi un citas balsta un kustību aparāta slimības.

 

Bubnovska sistēmas ideja – veselība caur kustībām - korekcija ar mūsu centra ārstu individuāli piemeklētiem dekompresijas vingrinājumiem.

Vingrinājumu mērķis ir nodrošināt asinsriti uz problemātiskajiem punktiem. Kad asinsrite ir pietiekama, organisms sevi ārstē pats – iekšējās traumas sadzīst tāpat, kā sadzīst brūces. Muskuļu audi, pārsūknējot ievērojamus asins apjomus vingrinājumu laikā, kļūst par ķermeņa dabisko aptieku.

 

Vingrinājumi tiek veikti bez kompresijas slodzes uz mugurkaulu un locītavām un ir droši cilvēkiem ar ielaistām balsta un kustību slimībām.

   Centra speciālisti ir pieredzējuši fizioterapeiti, kuri papildus apmācīti mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā.

     Mūsu centrs, kas ir lielākais Eiropā, izvietots 1000 kvadrātmetros lofta telpu VEF rajona kvartālā, kur uzstādīti īpaši daudzfunkcionāli Dr. Bubnovska izstrādātie un patentētie trenažieri. Ģērbtuves aprīkotas ar saunām, dušām un aukstām vannām, ūdens kontrasta procedūru veikšanai.

    Nodarbībās tiek izmantoti speciāli trenažieri, kas darbojas dekompresijas režīmā un ļauj veikt vingrinājumus bez ass slodzes uz mugurkaulu un locītavām.