Par centru

Kopš 2020. gada februāra Dr. Bubnovska centrs pieejams arī Rīgā. Centrā strādā speciālisti, kuri mācījusies pie Dr. Bubnovska Maskavā, un saņēmuši sertifikātus, lai varētu strādāt ar dekompresijas vingrojumu sistēmu un izmantot Dr.Bubnovska patentētos multifunkcionālos MTB trenažierus centra apmeklētaju veselības uzlabošanai.

Mūsu centra mērķis ir iepazīstināt Latvijas iedzīvotājus ar Dr. Bubnovska unikālo atveseļošanās metodi un palīdzēt atbrīvoties no sāpēm, kas iespējams ir traucējušas izbaudīt dzīvi ar pilnu krūti vai liegušas nodarboties ar mīļāko nodarbošanos.

Centrā var vērsties praktiski jebkurš, no maza līdz lielam, sākot no 6 gadu vecuma līdz pat 80+. Kineziterapijā izmantotās kustības ir cilvēkam dabīgas un ierastas, tāpēc piemērotas dažāda vecuma, svara un veselības stāvokļa cilvēkiem. Pareiza diagnostika un individuali izstrādata vingrinājumu programma atbrīvo no sāpēm un samazina recidīva risku - iespēju, ka sāpes atgriezīsies pēc nodarbību pārtraukšanas. 

Centrā strādā pieredzējuši un profesionāli fizioterapijas speciālisti, kas mācījušies un ieguvuši sertifikātus Maskavā pie paša Dr. Bubnovska.
Mūsu centrs ir lielākais Eiropā. Tas atrodas VEF kvartālā, 1000 kv.m lielā ,,loft,, stila zālē, kur atradīsiet ārsta Bubnovska izstrādātos un patentētos trenažierus. Abās ģērbtuvēs ir iekārtotas sauna, duša un aukstā vanna krioprocedūrai.
Nodarbībās tiek izmantoti īpaši MTB trenažieri, kas strādā dekompresijas un antigravitācijas režīmā. Vingrošana ar šiem trenažieriem ir iespējama bez slimības saasināšanās draudiem un traumām.