Darba laiks
P. - Pk.08:00 - 20:00
S.15.08.Brīvdiena
Mūsu speciālisti
Andrejs Smirnovs Fizioterapeits
Andrejs Smirnovs – fizioterapeits ar stāžu. Pabeidzis Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmiju, sporta medicīnas fakultāti. Andrejs ir ieguvis melno jostu karatē, aizraujas ar pludmales volejbolu. 2019. gadā saņēmis kineziterapeita sertifikātu Dr Bobnovska institūtā Maskavā.
Kaspars Stalidzāns Galvenais instruktors
Kaspars Stalidzāns – galvenais instruktors. Pabeidzis Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmiju kā fitnesa treneris / sporta skolotājs. Darba stāžs kopš 2011. gada. 2019. gadā Kaspars izgāja apmācību Dr Bubnovska centrā un saņēma instruktora sertifikātu. Kaspara lielākā aizraušanās ir viņa bērni, ar kuriem viņš cenšas pavadīt pēc iespējas vairāk laika, turklāt darīt to lietderīgi, neaizmirstot par fiziskajām aktivitātēm.
Māra Strautmane Fizioterapeits
Māra fizioterapeita specialitāti un bakalaura grādu veselības aprūpē ieguvusi 2013. gadā, un 2016. gadā ieguvu veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē. Regulāri papildina zināšanas fizioterapijai tuvās jomās.
Undīne Rumba Fizioterapeita un instruktora asistente
Studējusi fizioterapiju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā un 2020. gadā ieguvusi fizioterapeita specialitāti un bakalaura grādu veselības aprūpē. Ir bijusi projekta "Mīļā auklīte" dalībniece, kur darbojās ar bērnu ar īpašām vajadzībām.
Olga Grigorjeva Instruktora palīgs
"Kopš 2006.gada nodarbojos ar Džudo. Man ir daudz augstu sasniegumu šajā sporta veidā, iegūtas vairākas pirmās vietas. 2018.gadā 1.vieta atklatajās Latvijas meistarsacīkstēs U21 un 1.vieta Rīgas kausā U21. Satrtēju Eiropas kausa sacensības arzemēs. 2019.gada septembrī satraumēju plecu sacensību laikā. Tā bija mana pirmā nopietnā trauma dzīvē. 2020.gada februari sāku nodarboties Dr.Bubnovska centrā Rīgā. Jau pēc dažām nodarbībām ievērojami uzlabojās kustību amplitūda plecam. Es vēlos palīdzet cilvēkiem rehabilitācijas periodā un sajusties labi savā ķermenī. "