Darba laiks
P. - Pk.08:00 - 20:00
S.09:00 - 15:00
Sv.Brīvdiena
Mūsu speciālisti
Andrejs Smirnovs Vadošais ārstējošais fizioterapeits
Andrejs Smirnovs – ārstējošais fizioterapeits. Saņēmis Dr. S. Bubnovska dibinātā „Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūta" 2.pakāpes ārstējošā fizioterapeita sertifikātu 2020. gada 15. septembrī. Pabeidzis Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmiju, sporta medicīnas fakultāti. Andrejs ir ieguvis melno jostu karatē, aizraujas ar pludmales volejbolu.
Kaspars Stalidzāns Galvenais instruktors
Kaspars Stalidzāns – galvenais instruktors. Pabeidzis Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmiju kā fitnesa treneris / sporta skolotājs. Darba stāžs kopš 2011. gada. 2019. gadā Kaspars izgāja apmācību Dr Bubnovska centrā un saņēma instruktora sertifikātu. 2020.gada 15.septembrī saņēma 2.pakāpes instruktora sertifikātu. Kaspara lielākā aizraušanās ir viņa bērni, ar kuriem viņš cenšas pavadīt pēc iespējas vairāk laika, turklāt darīt to lietderīgi, neaizmirstot par fiziskajām aktivitātēm.
Māra Strautmane Sertificēta ārstējošā fizioterapeite
Māra Strautmane - sertificēta ārstējošā fizioterapeite. Saņēmusi Dr.S.Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" ārstējošā fizioterapeita sertifikātu 2020.gada 15.septembrī. Fizioterapeita specialitāti un bakalaura grādu veselības aprūpē ieguvusi 2013. gadā Daugavpils Universitātē un 2016. gadā saņēmusi veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē Rigas Stradiņa Universitātē. Regulāri papildina zināšanas fizioterapijai tuvās jomās.
Undīne Rumba Fizioterapeite/ Instruktore
Undīne Rumba - fizioterapeite/instruktore. Saņēmusi Dr.S.Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" instruktores sertifikātu 2020.gadā 15.septembrī. Studējusi fizioterapiju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā un 2020. gadā ieguvusi fizioterapeita specialitāti un bakalaura grādu veselības aprūpē. Ir bijusi projekta "Mīļā auklīte" dalībniece, kur darbojās ar bērniem ar īpašām vajadzībām.
Gaļina Kuzmenkova Fizioterapeite/ Instruktore
Gaļina Kuzmenkova – fizioterapeite/instruktore, 15.septembrī 2020.gadā saņēmusi Dr. S. Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" instruktora sertifikātu. Absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot fizioterapeita un sporta skolotāja specialitāti. Pirms tam aktīvi nodarbojusies ar sportu, iegūstot taekvondo melno jostu. Darbojusies sporta un izglītības organizācijās. Ir pārliecināta, ka dzīvības pamatā ir kustības.
Kristiāna Krūmiņa Ārstējošā fizioterapeite/Instruktore
Kristiāna Krūmiņa – ārstējošā fizioterapeite/ instruktore. Saņēmusi Dr. S.Bubnovska dibinātā „Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūta" fizioterapeita sertifikātu 2020. gada 15. septembrī. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultāti 2020. gadā. Fizioterapijas jomā praktizē kopš 2018. gada. Vadījusi grupu fizioterapijas nodarbības uzņēmumos. Pieredze darbā ar bērniem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
Normunds Borskovičs fizioterapeita asistents/ instruktors
Normunds Borskovičs – fizioterapeita asistents/ instruktors. Saņēmis Dr. S. Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" instruktora sertifikātu 2020.gada 15.septembrī. Normunds ir pozitīvs, gudrs, centīgs un mērķtiecīgs. Šobrīd Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātes 3. kursā apgūst fizioterapeita profesiju.