Darba laiks
P. - Pk.08:00 - 20:00
S.09:00 - 15:00
Sv.Brīvdiena
Mūsu speciālisti
Andrejs Smirnovs Fizioterapeits
Andrejs Smirnovs – fizioterapeits ar stāžu. Pabeidzis Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmiju, sporta medicīnas fakultāti. Andrejs ir ieguvis melno jostu karatē, aizraujas ar pludmales volejbolu. 2019. gadā saņēmis kineziterapeita sertifikātu Dr Bobnovska institūtā Maskavā.2020.gada 15.septembrī saņēma ārstējošā fizioterapeita 2.pakāpes sertifikātu.
Kaspars Stalidzāns Galvenais instruktors
Kaspars Stalidzāns – galvenais instruktors. Pabeidzis Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmiju kā fitnesa treneris / sporta skolotājs. Darba stāžs kopš 2011. gada. 2019. gadā Kaspars izgāja apmācību Dr Bubnovska centrā un saņēma instruktora sertifikātu. 2020.gada 15.septembrī saņēma 2.pakāpes instruktora sertifikātu. Kaspara lielākā aizraušanās ir viņa bērni, ar kuriem viņš cenšas pavadīt pēc iespējas vairāk laika, turklāt darīt to lietderīgi, neaizmirstot par fiziskajām aktivitātēm.
Māra Strautmane Fizioterapeits
Māra Strautmane - sertificēta fizioterapeite, saņēmusi Dr. S. Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" ārstējošā fizioterapeita sertifikātu 15.septembrī.Māra fizioterapeita specialitāti un bakalaura grādu veselības aprūpē ieguvusi 2013. gadā, un 2016. gadā ieguvu veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē.Regulāri papildina zināšanas fizioterapijai tuvās jomās.
Undīne Rumba Fizioterapeita un instruktora asistente
Undīne Rumba - fizioterapeite, 15.septembrī 2020.gadā saņēmusi Dr. S. Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" instruktora sertifikātu.Studējusi fizioterapiju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā un 2020. gadā ieguvusi fizioterapeita specialitāti un bakalaura grādu veselības aprūpē. Ir bijusi projekta "Mīļā auklīte" dalībniece, kur darbojās ar bērnu ar īpašām vajadzībām.
Gaļina Kuzmenkova Instruktora palīgs
Gaļina Kuzmenkova – fizioterapeite, 15.septembrī 2020.gadā saņēmusi Dr. S. Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" instruktora sertifikātu. Absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot fizioterapeita un sporta skolotāja specialitāti. Pirms tam aktīvi nodarbojusies ar sportu, iegūstot taekvondo melno jostu. Darbojusies sporta un izglītības organizācijās. Ir pārliecināta, ka dzīvības pamatā ir kustības.