Darba laiks
P. - Pk.7.00-21.00
S.9.00-17.00
Sv.slēgts
Mūsu speciālisti
Andrejs Smirnovs Vadošais ārstējošais fizioterapeits
Andrejs Smirnovs – ārstējošais fizioterapeits. Absolvējis Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmiju, sporta medicīnas fakultāti. Saņēmis Dr. S. Bubnovska dibinātā „Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūta" 2.pakāpes ārstējošā fizioterapeita sertifikātu 2020. gada 15. septembrī. Andrejs ir ieguvis melno jostu karatē, aizraujas ar pludmales volejbolu.
Kaspars Stalidzāns Galvenais instruktors
Kaspars Stalidzāns – galvenais instruktors. Pabeidzis Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmiju kā fitnesa treneris / sporta skolotājs. Darba stāžs kopš 2011. gada. 2019. gadā Kaspars izgāja apmācību Dr Bubnovska centrā un saņēma instruktora sertifikātu. 2020.gada 15.septembrī saņēma 2.pakāpes instruktora sertifikātu.
Māra Strautmane Sertificēta ārstējošā fizioterapeite
Māra Strautmane - sertificēta ārstējošā fizioterapeite. Saņēmusi Dr.S.Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" ārstējošā fizioterapeita sertifikātu 2020.gada 15.septembrī. Fizioterapeita specialitāti un bakalaura grādu veselības aprūpē ieguvusi 2013. gadā Daugavpils Universitātē un 2016. gadā saņēmusi veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē Rigas Stradiņa Universitātē. Regulāri papildina zināšanas fizioterapijai tuvās jomās.
Undīne Rumba Fizioterapeite/ Instruktore
Undīne Rumba - fizioterapeite/instruktore. Studējusi fizioterapiju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā un 2020. gadā ieguvusi fizioterapeita specialitāti un bakalaura grādu veselības aprūpē. Saņēmusi Dr.S.Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" instruktores sertifikātu 2020.gadā 15.septembrī. Ir bijusi projekta "Mīļā auklīte" dalībniece, kur darbojās ar bērniem ar īpašām vajadzībām.
Gaļina Kuzmenkova Fizioterapeite/ Instruktore
Gaļina Kuzmenkova – fizioterapeite/instruktore. Absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot fizioterapeita un sporta skolotāja specialitāti. 15.septembrī 2020.gadā saņēmusi Dr. S. Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" instruktora sertifikātu. Pirms tam aktīvi nodarbojusies ar sportu, iegūstot taekvondo melno jostu. Darbojusies sporta un izglītības organizācijās. Ir pārliecināta, ka dzīvības pamatā ir kustības.
Kristiāna Krūmiņa Ārstējošā fizioterapeite/Instruktore
Kristiāna Krūmiņa – ārstējošā fizioterapeite/ instruktore. Saņēmusi Dr. S.Bubnovska dibinātā „Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūta" fizioterapeita sertifikātu 2020. gada 15. septembrī. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultāti 2020. gadā. Fizioterapijas jomā praktizē kopš 2018. gada. Vadījusi grupu fizioterapijas nodarbības uzņēmumos. Pieredze darbā ar bērniem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.
Normunds Borskovičs fizioterapeita asistents/ instruktors
Normunds Borskovičs – fizioterapeita asistents/ instruktors. Šobrīd Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātes 3. kursā apgūst fizioterapeita profesiju. Saņēmis Dr. S. Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" instruktora sertifikātu 2020.gada 15.septembrī.
Jana Rastorgujeva Sertificēta ārstējošā fizioterapeite/ instruktore
Jana Rastorgujeva - sertificēta ārstējošā fizioterapeite/ instruktore. Fizioterapeita specialitāti un bakalaura grādu veselības aprūpē ieguvusi 2018.gadā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Saņēmusi Dr.S.Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" ārstējošā fizioterapeita sertifikātu 2020.gada 15.septembrī. Īpaši pievērš uzmanību klienta izglītošanai par vingrinājumu pareizu un drošu izpildes tehniku.
Artjoms Balobans Fizioterapeits/ Instruktors
Artjoms Balobans - fizioterapeits/instruktors. 2015. gadā absolvējis Latvijas Sporta akadēmiju, iegūstot fizioterapeita specialitāti un saņemot bakalaura grādu veselības aprūpē. Kopš 2019. gada ir sertificēts “C” kategorijas treneris. Saņēmis Dr. S. Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" instruktora sertifikātu 15.septembrī 2020.gadā.
Jevgēnijs Ļitvinko Fizioterapeits/ Instruktors/ masieris
Jevgēnijs Ļitvinko - fizioterapeits/ instruktors. Bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikāciju ir ieguvis 2018. gadā Latvijas Sporta un Pedagoģijas akadēmijā. 5.septembrī 2020.gadā saņēmis Dr. S. Bubnovska dibinātā "Mūsdienu kineziterapijas un fiziskās rehabilitācijas institūtā" instruktora sertifikātu. Regulāri papildina zināšanas fizioterapijai tuvās jomās. Aizraujas ar masāžām un manualās terapijas tehnikām.
Diana Sokolova Masiere/ fizioterapeitu asistente
Diana Sokolova- studē fiziopterapiju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 4.kursā.