Atsauksmes
Deniss Ņikitin

Deniss Ņikitins ar savu piemēru pierāda, ka hepatoze un diabēts nav spriedums. Viņš dalās ar sasniegtajiem rezultātiem vingrojot pēc daktera Bubnovska metodes.

Video uzzināsiet:

✅ kā notiek rehabilitācija Dr. Bubnovska Centrā,

✅ ar kādām grūtībām nākas saskarties atveseļošanās procesa laikā, 

Lasīt tālāk
Maija Rozīte Krištopāne
Dr.Bubnovska Centra darbiniekiem liels prieks ka varējām  palīdzēt Maijai Rozītei Krištopānei. Skatiet Maijas atstāto atsauksmi par Centra fizioterapeiti Kristiānu Krūmiņu un masieri Gintu Veinbergu.
Lasīt tālāk
Vija Beinerte

Otrdien, 5. oktobrī, "Apriņķa avīzes" pielikumā "Kodols" ir publicēts Vijas Beinertes  Covid-19 pieredzes stāsts

Noteikti palīdzēja arī tas, ka mēs ar vīru regulāri divas reizes nedēļā ejam uz dr. Bubnovska centru, kur vispirms stundu kārtīgi izsvīstam zālē un tad ļaujamies auksta ūdens un pirts rituālam. Dr. Bubnovska metode ne vien stiepj un nostiprina muskuļus, bet arī liek iemācīties elpot ar diafragmu. Tas rada labsajūtu, regulē asinsspiedienu un spēcina imunitāti.

Visu rakstu lasīt šeit: http://www.aprinkis.lv/index.php/viedokli/27990-vija-beinerte-ka-es-uzveicu-slepkavu-jeb-mans-covid-19-pieredzes-stasts

Lasīt tālāk
Līga Vecstaudža
Lasīt tālāk
Linda Juhna - 10 abonementi gada laikā

"A huge thanks to the whole team of the Bubnovsky Center for inspiration, perseverance and inexhaustible positivity. Special thanks to Artjoms, Kaspars, Andrejs who did not allow me to relax and made me believe in myself and the result. Best wishes!!😊🎉"Linda Juhna

Mums ir liels gandarījums un prieks par mūsu patstāvīgās klientes Lindas Juhnas neatlaidību, apmeklējot mūsu centru jau gadu, kopš 2020.gada 12.maija. Lindas kūkā ir desmit svecītes jeb 10 abonementi un neskaitāmi daudz nodarbības. No Lindas izstaro liela apņēmība un enerģija, brīnišķīgs pozitīvisms un smaids jau atverot Cantra durvis, nodarbību laikā un pacilāts garastāvoklis pēc nodarbības. Skatiet video no arhīva.


Lasīt tālāk
Jūlija Brjuhanova
Jūlija Brjuhanova - lapā pleca rotātora aproces bojājums. 
Lasīt tālāk
Scherbakova Ekaterina

Labdien!

Es vēlos atstāt atsauksmi par manas meitas veselības uzlabojumiem apmeklējot Centru. Es esmu centram tuvu stāvošs cilvēks, bet tas nekādā ziņā neietekmē nodarbību rezultātus.

Dašai ir 12 gadi. Pirmās vizītes laikā pie ārstējošā fizioterapeita sūdzējās par sāpēm ceļos un potītēs. Par to ka bieži sāp galva neteicām, bet veicot apskati fizioterapeits ievēroja ka kakla zona ir saspringta un tas var izraisīt galvas sāpes. Vizītes rezultātā netika konstatētas nopietnas problēmas ar stāju, bet sāpes kājās, ir saistītas ar straujo augšanu šajā vecumā.

Fizioterapeits sastādīja Dašai individuālu programmu 12 nodarbībām. Viņa varēja tikt tikai vienu reizi nedēļā, ne biežāk. Pēc trešās nodarbības sāpes pārgāja, pat galva vairs nesāpēja, kas man bija liels pārsteigums. Daša iet ar prieku uz nodarbībām.

Es domāju, pusaudžiem ir jāpiemeklē pareizu fiziskā slodze, īpaši ņemot vērā šī brīža bērnu zemo fizisko aktivitāti. Tas atvieglos daļu ar pārejas vecumu saistītajām problēmām. Paldies mūsu instruktoriem Gaļinai un Undīnei, un ārstiem!

Lasīt tālāk
Lolita Jende

Dr. Bubnovska Centra apmeklētāji dalās ar savu pieredzi.

Diagnoze - Spondilolisteze L4-L5

Lolita ir bijusi Dr. Bubnovska Centrā Maskavā un apmeklējusi 24 nodarbības, 2 ciklus Rīgā. Caur sāpēm vinrojusi, izbēgusi no operācijas un šobrīd nejūt diskomfortu.

Pilna intervija: ➡️ https://youtu.be/9GmyVfiLUF8

Lasīt tālāk
Sofija Kusainova

Dr. Bubnovska Centra apmeklētāji dalās ar savu pieredzi.

Video atsauksmes – “Mūsu pacientu pieredze” uzsāk Sofija Kusainova. Diagnoze - 3.pakāpes S veida skolioze.

Sofija Dr. Bubnovska Centrus apmeklē jau vairāk ka 15 gadus. Nodarbojusies gan Omskā, gan Tallinā. Sofija savu atvaļinājumu pavadīja Rīgā un 12 nodarbības apmeklēja mūsu Centrā.

Pilna intervija: ➡️https://youtu.be/XnLXkD3W5PU

Lasīt tālāk