Atsauksmes

Ekaterina Scherbakova

"Labdien!


Es vēlos atstāt atsauksmi par manas meitas veselības uzlabojumiem apmeklējot Centru. Es esmu centram tuvu stāvošs cilvēks, bet tas nekādā ziņā neietekmē nodarbību rezultātus.


Dašai ir 12 gadi. Pirmās vizītes laikā pie ārstējošā fizioterapeita sūdzējās par sāpēm ceļos un potītēs. Par to ka bieži sāp galva neteicām, bet veicot apskati fizioterapeits ievēroja ka kakla zona ir saspringta un tas var izraisīt galvas sāpes. Vizītes rezultātā netika konstatētas nopietnas problēmas ar stāju, bet sāpes kājās, ir saistītas ar straujo augšanu šajā vecumā.


Fizioterapeits sastādīja Dašai individuālu programmu 12 nodarbībām. Viņa varēja tikt tikai vienu reizi nedēļā, ne biežāk. Pēc trešās nodarbības sāpes pārgāja, pat galva vairs nesāpēja, kas man bija liels pārsteigums. Daša iet ar prieku uz nodarbībām.


Es domāju, pusaudžiem ir jāpiemeklē pareizu fiziskā slodze, īpaši ņemot vērā šī brīža bērnu zemo fizisko aktivitāti. Tas atvieglos daļu ar pārejas vecumu saistītajām problēmām. Paldies mūsu instruktoriem Gaļinai un Undīnei, un ārstiem!"